Co ułatwia rozpoczęcie flirtu z mężczyzną?

W obecnych czasach, dzięki emancypacji, wiele zmieniło się w relacjach między mężczyznami i kobietami. Coraz więcej kobiet rozważa flirt w przyszłości, nie waha się zaprosić mężczyznę na pierwszą randkę, wyznać uczucia, a nawet złożyć propozycję małżeństwa.

Teraz statystyki uparcie świadczą o tym, że kobiety nadmiernie emancypowane, najczęściej pozostają same, nawet atrakcyjne i budzące swoim wyglądem fizycznym zainteresowanie wśród mężczyzn.

I nie jest to zaskakujące, ponieważ mężczyzna z natury jest zwycięzcą. Dlatego takie panie tracą w jego oczach swój kobiecy urok i są postrzegane nie, jako partnerka, ale jako przyjaciel, a w pracy nawet jak niebezpiecznym rywal. Tak, więc umiejętność flirtowania jest przydatna każdej kobiecie, która chce odnieść sukces z mężczyznami, nawet będąc najbardziej samowystarczalne i wyemancypowane. Co więcej, flirt nie jest skomplikowaną sztuką, wystarczy opanować kilka podstawowych zasad.

Miejsca, w których należy flirtować

Flirtowanie nie zawsze jest odpowiednie i nie wszędzie. Na przykład flirtowanie w pracy nie jest pożądane, ponieważ może mieć nie najlepszy wpływ na reputację kobiety. Czasami, oczywiście, dwoje ludzi łączy wzajemna pasja, ale trzeba tak postępować tak, aby osobiste relacje nie prowadziły do niechcianych rozmów między współpracownikami.

W restauracji lub kawiarni flirtowanie jest bardziej odpowiednie, ale nie należy zapominać, że sporo ludzi chodzi do tych miejsc tylko po to, aby zjeść smaczny posiłek podczas przerwy w pracy. Najbardziej odpowiednie miejsca do flirtu to puby i kluby, w których ludzie przychodzą, by się bawić i rozmawiać ze sobą. Co więcej, swobodniejszą atmosferę zapewnia muzyka, taniec, oświetlenie.

Kluby sportowe, plaże, parki, sale wystawowe, kina wszystkie te miejsca publiczne są odpowiednie do flirtowania.Trzeba tylko znać miarę i być w stanie właściwie ocenić sytuację, aby nie popaść w żenującą sytuację.

Język flirtu

Od czasów starożytnych niewiele się zmieniło. Aby wywrzeć nieodparte wrażenie na mężczyźnie kobieta może używać całego arsenału w postaci obiecującego uśmiechu, powabnych oczu, wdzięcznego chodu, głosu delikatnego jak fale. Następny krok jest dość prosty, ale nie mniej skuteczny. Kiedy kobieta rozmawia z mężczyzną, powinna spojrzeć mu w oczy i nie spuszczać wzroku, a potem powoli kierować wzrok na jego usta i szyję, przy tym uśmiechając się trochę, ale szczerze.

Wiele współczesnych kobiet niestety zauważa, że ich próby flirtowania z mężczyznami z jakiegoś powodu nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Psychologowie uważają, że aby flirt mógł wywoływać pożądany efekt na mężczyźnie, zachowanie kobiety musi odpowiadać jej uczuciom i emocjom. To oznacza, że jeśli kobieta nie czuje się pewnie i atrakcyjnie, jej stan wewnętrzny odzwierciedla się w jej zachowaniu, gesty, mimika, i to może być powodem braku powodzenia u mężczyzn.

Umiejętność mówienia

Aby kobieta mogła zdobyć serce mężczyzny do końca, powinna być miła i interesująca, aby mógł on się z nią swobodnie komunikować. Niektóre kobiety są bardzo zestresowane, gdy rozmawiają z mężczyznami, ponieważ uważają, że ich horyzonty nie są wystarczająco szerokie, by wspierać interesującą rozmowę z błyskotliwym mężczyzną. Te obawy są w rzeczywistości całkowicie bezpodstawne.

Mężczyźni nie oczekują od pięknej kobiety, aby konkurowała z nim pod względem inteligencji. Wystarczy im, aby kobieta słuchała ich z zainteresowaniem, wczuwała się w to, co usłyszy i próbowała zrozumieć ich pozycję, poglądy i przekonania. Poza tym rozmowa z mężczyzną to bardzo dobry czas na flirtowanie z nim. Aby to zrobić, może skorzystać z dotknięć, mimiki twarzy itp. Na przykład podczas rozmowy kobieta może swobodnie dotknąć dłoni mężczyzny.

http://www.uwodzenie.org/

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o flircie i podrywie, wejdź na stronę uwodzenie.org – wszystko o relacjach damsko-męskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *